Moje malování - 4a
Protože mám nějak moc obrázků (fotek)
tak jsem letošní malování rozdělila na dvě části
4a - část druhá
Dostala jsem úkol -
namalovat hory a moře
a jako vždy jsem začala malovat pozadí
Naznačila jsem si tak trochu mraky
a vybarvila jsem si podklad pro moje hory
Pustila jsem se do malování vysoké hory
a zdokonaluji moře
vlnky ještě neumím
musím se někde udělat chytrou
- to abych ty vlnky uměla namalovat
Už i druhá hora je vymalovaná
(připomíná mi maskáče)
a zdokonalila jsem moře
a domalovala pláž
Přišel velký den
naznačila jsem si "lodičku"
to zase byla akce
Tady mám vyfocenou lodičku zblízka
a tady je taky hezky vidět kopec
co vypadá jako maskáč.
Obrázek hotový
huráááá
a jsou prázdniny
Jééé a přimalovala jsem taky pár domečků
23. 6. 2026






